OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Popis objektů

Přečtěte si, jak vypadají chatky a další objekty, které vám budou u nás k dispozici.

Chatky MDU

Jsou to klasické "táborové" chatky. Jsou čtyřlůžkové, jednoduché vybavení tvoří palandy (spací pytle, deky, polštářky), police na ukládání oděvů, stolek a židle. V chatkách je elektrické osvětlení, nejsou zde zásuvky. Před chatou je malá veranda.

V "Rekreantské sekci" jsou v chatkách zásuvky, prošívané deky a polštáře.

Pobyt v chatkách účtujeme za osobu a noc. Neobsazená lůžka se neplatí. V červenci a srpnu je minimální obsazenost 2 osoby.

 

Chaty Monti

Tyto chaty jsou pětilůžkové. Najdete zde tři válendy a dvě lůžka na palandách (prošívané deky a polštáře). Dále je zde skříň na oděvy, police, stůl a tři židle. V chatě je elektrické osvětlení i zásuvka. Před chatou je krytá veranda.

V prázdninových měsících jsou využívány převážně pro doprovod skupin, které u nás pořádají tábor nebo soustředění. Volnou kapacitu pak nabízíme pro individuální rekreaci. 

Cena je stanovena za chatu a noc, počet ubytovaných nemá na cenu vliv. K dispozici jsou 4 chaty.

 

Chata Bungalov

Je to větší chata pro rodinu. Vybavení tvoří dvojlůžko a dvě místa na palandách (prošívané deky a polštáře) Pro uložení věcí slouží obývací stěna a botník. Dále vám poslouží křeslo a konferenční stolek. V chatě je samostatné WC s umývátkem a sprchou. Je tu i kuchyňský kout se stolem, židlemi a se základním nádobím v kuchyňské lince.

Cena je stanovena za chatu a noc, počet ubytovaných nemá na cenu vliv.  K dispozici je jedna chata.

Objednat je možno v červenci a srpnu, pouze týdenní pobyty - od soboty do soboty.

Rekreantské kuchyňky

Pro přípravu jídla, pokud nemáte objednané stravování, můžete využít 2 chatky, upravené na kuchyňky. Jsou vybavené lednicí, vařičem, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a elementárním nádobím. Můžete je využít pro uvaření kávy či čaje, přípravu jídel z polotovarů a pod.

K dispozici je celodenně kávomat - horká čokoláda, capuccino, káva.

Klubovny, pergola, krb, ohniště

K dispozici vám budou dvě klubovny, 6 x 12 m, s kapacitou kolem 40 osob.

Jedna je vyhrazena pro děti. Využívají ji pro program při nepříznivém počasí, diskotéky, vlastní divadelní vystoupení, ŠvP ji využívají jako učebnu. Skupiny, které jsou u nás ubytované, se při užívání střídají. Dosud probíhaly dohody o střídání bezkonfliktně.

 

 

 

Druhá klubovna je rezervována pro dospělé. Můžete si tu koupit občerstvení - nanuky, sušenky, mlsy, kávu, limonády i alkoholické nápoje. Máme zde i točené pivo. Pro táborové děti je vyhrazen čas po obědě a po večeři, kdy si mohou nakoupit. Rekreanti se zde mohou dívat na televizi, zahrát si kulečník, posedět s kytarou (vlastní) nebo jen tak poklábosit.

 

 

 

 

Za vlahých letních večerů je příjemné posezení i pod přilehlou pergolou ( dalších 40 míst). Vedle pergoly máme krb s udírnou. Můžete si tu ugrilovat buřt, rybu i kus masa, vytrvalci se pouštějí i do uzení.

Za táborem máme ohniště, takže pokud je vám blízká romantika táboráku, najdete ji u nás.

 

 

 

 

Jídelna

Je to naše největší místnost. Rozměry jsou 12 x 15 m.

Snažíme se, aby každá skupina měla vyhrazené svoje stoly. Pro rekreanty je stálý stůl samozřejmostí. Dohodneme s jednotlivými skupinami čas jídla tak, aby jim vyhovoval a také aby měli na jídlo klid.

Větší skupiny jídelnu využívají ke svým aktivitám.

 

 

Sport

V areálu máme dvě hřiště na volejbal. Každé je uprostřed skupiny chatek. Tak táborová skupina nebo třída na školním výletě ke svým chatkám "vyfasuje i svoje hřiště". Je tu i dost místa pro honičky, štafetové závody a míčové hry. Základní sportovní pomůcky (míče, sítě, pálky, pétangue, kroket,...) vám půjčíme zdarma. V jídelně je stůl na ping-pong, který je mimo výdej jídel volně přístupný. Pro menší děti máme pískoviště. Populární je trampolína.

O prázdninách můžou naši klienti zdarma navštěvovat hřiště u školy - cca 20 min. chůze. Zde jsou dvě asfaltová hřiště (volejbal, tenis, nohejbal), velká travnatá plocha s brankami na fotbal, sprinterská dráha a doskočiště.

Ve Mšeně lze (za úplatu) sjednat pronájem sokolovny, tenisových kurtů, fotbalového hřiště, víceúčelového hřiště u školy nebo lezecké stěny.

 

Koupaliště

400 m od našeho areálu je městské koupaliště. Kromě bazénu se skluzavkou je tu i brouzdaliště, houpačky, ruské kuželky. Obvykle bývá v provozu od půli června do konce srpna.

Krásné koupání je i v rybníce Harasov, který je v Kokořínském dole, asi 8 km od nás.

 

 

 

Plánek tábora

Přidat komentář

Přehled komentářů

 • Ubytování 17.9---19.9.2021

  19. 8. 2021 13:51:43 | Vladimír Zubatý

  Dobrý den,hledáme ubytování pro 2 osoby

  Odpovědět

 • 7.8.-14.8.

  29. 7. 2021 21:22:58 | Alena Čadová

  Dobrý den,
  hledáme ubytování pro 2 dospělé a 3 děti (7,5,5 let) v týdnu 7.8.-14.8.2021. Máte ještě volnou chatku nebo bungalov?
  Děkuji
  S pozdravem
  A. Čadová

  Odpovědět | Zobrazit odpovědi

  • Re: 7.8.-14.8.

   29. 7. 2021 22:22:54 | Dana Matoušková

   Ve vašem termínu volno máme. Poslala jsem vám mail.

   Odpovědět

 • rezervace ubytování

  22. 7. 2021 14:45:44 | Svatava Křížková

  Dobrý den,
  potvrzuji rezervaci ubytování v chatce MDU, ale až od pátku 30. 7. do 2. 8. pro 2 osoby.
  Předem děkuji za info, zda to akceptujete.
  S pozdravem
  Křížková

  Odpovědět

 • individuální ubytování

  2. 7. 2020 11:23:39 | karel nytl

  Dobrý den,máte volnou chatu pro 4osoby v termínu 13-19.7.2020?
  Děkuji s pozdravem Nytl

  Odpovědět | Zobrazit odpovědi

  • Re: individuální ubytování

   10. 8. 2020 18:04:31 | Lenka Zemanová

   Dobrý den,
   máte prosím volnou chatku od 11.8.2020 -15.8.2020?
   Je možný pobyt s malým psem?
   Moc děkuji za odpověď. Lenka Zemanová

   Odpovědět