Individuální pobyty

Místo pro bezva dovolenou nebo jen ubytování pro výlety v CHKO Kokořínsko hledejte u nás.

Nabízíme vám ubytování v chatkách - pro rekreace máme speciální sekci za hlavní budovou, takže budete odděleni od „táborového“ ruchu. Čeká vás tradiční česká kuchyni, klidné prostředí, noční klid od 22.hod a vlídné zacházení.

K dispozici vám bude klubovna s občerstvením a TV. Podrobný popis chatek a dalších objektů areálu naleznete zde. Chcete se podívat na příklady Jídelníčku? Klikněte prosím sem.

Velkou výhodou našeho areálu je krásné koupaliště, vzdálené jen 0,5 km. Do centra Mšena, kde najdete obchody, cukrárnu, restaurace dojdete za 10 minut.

Kokořínsko - nedaleko Mělníka - je úžasná turistická oblast. Bizarní pískovcové útvary a nádherné lesy vás okouzlí. Můžete projít Cinibulkovu naučnou stezku, navštívit dechberoucí skalní útvar Bludiště, hrad Kokořín nebo Housku, kde probíhají pravidelné víkendové akce ( středověký jarmark, prezentace zaniklých řemesel apod.). Využijte toho, že tato oblast není příliš známá a je tu klid bez davu hlučných turistů.

Další tipy na výlety najdete zde.

RODINNÁ REKREACE

v červenci a srpnu 

Ubytování v chatkách MDU bez omezení délky pobytu nebo týdenní pobyty ( od soboty do soboty) v chatkách Monti.  Máte možnost objednat plnou penzi (snídaně, oběd, večeře) nebo jen snídaně a večeře (příklady jídelníčku naleznete zde). Slevy pro děti.

INDIVIDUÁLNÍ TURISTIKA

od května do září

Ubytování s individuálním vařením ve společné kuchyňce. Možnost přiobjednat stravu podle aktuální situace.

Správu objektu, objednávky a provoz  bude nadále zajišťovat TADELA s.r.o.

Ceny, bližší informace a kontakty naleznete na jejich stránkách.

TADELA logo.jpg

  

Přidat komentář

Přehled komentářů

 • chata bungalov

  25. 4. 2020 16:45:27 | Hana

  Dobrý den,rádi bychom se k Vám objednali na týdenní pobyt do chaty bungalov. Mohu poprosit o zaslání volných termínů v měsíci červenec? Děkuji Dalla Valle

  Odpovědět | Zobrazit odpovědi

  • Re: chata bungalov

   26. 4. 2020 11:30:20 | RS Sever

   Dobrý den, jsem ráda, že se vám u nás líbilo a přijedete zas.
   Červencové termíny jsou zatím volné. Vyberte si termín a pošlete objednávku

   Odpovědět