Vodácký tábor na Otavě    

Tábor ušitý na míru těm, co už je nebaví klasické tábory, chtějí si vyzkoušet něco nového a zažít trochu adrenalinu. Pro účastníky do 18 let - minimum 10 let.

       ! LETOS 39. ROČNÍK!      

 Začínali jsme s kanoemi, teď máme i rodeo-kajaky a rafty. 

Sledujte život na táboře

ON LINE

  
Kliknutím na obrázek spustíte prohlížení.

( Webkamera je aktivní pouze v průběhu tábora.)

Vodácký tábor Otava

DDD k MDD

30.05.2018 09:15
Dáme Dětem Dárek k Mezinárodnímu Dni Dětí. Kdo si objedná vodácký tábor v Čepicích právě 1. 6. získá slevu 16%. Nelze sčítat s ostatními slevami.

Obrazová reportáž z 1.běhu našeho tábora

23.07.2015 21:33
   

 O táboře

Pro mládež od 10 do 18 let jsme připravili letní tábor s vodáckým výcvikem. Účastníci musí být plavci. Stálou stanovou základnu máme v Čepicích u Rabí na řece Otavě nedaleko Sušice. Vodácký tábor pořádáme od roku 1979 a zkušenosti využíváme k přípravě další sezóny.

 

 Program

 Hlavní náplní je základní vodácký výcvik na kanoích a raftech. Poskytneme přilby a plovací vesty. Jezdit se naučí i úplní nováčci. Pro ty, kteří nebudou právě na vodě, jsme připravili další program – sport, hry a závody, výlety na hrad Rabí a do Sušice, do aquaparku v Horažďovicích, ...  Účastníci se aktivně podílejí na chodu tábora, připravují dřevo na oheň, spolupracují při vaření, ...

Ubytování, strava

Ubytujeme vás ve velkých vojenských stanech, ve kterých jsou postele s polštářem a dekou. Mytí v teplé vodě je zajištěno. K dispozici jsou splachovací WC. V táboře máme jídelní stan, ve kterém jsou kamínka, takže je zde při nepříznivém počasí možné hrát hry i sušit oděvy. Vaříme ve vojenské polní kuchyni V3S – POKA. Jídlo je 5x denně, pitný režim. Na 2.běh mohou jet i ti, co potřebují bezlepkovou dietu.

Zajištění

Starat se o vás budou zkušení vedoucí a zdravotník. Na vodácký tábor pravidelně dohlíží hygienik. Budete úrazově připojištěni.

Můžete využít dopravu z Ústí nad Labem, Teplic a Žatce.

 

Termíny a ceny

1.běh:  30.6. - 17.7. 2018      5490 Kč         Příplatek na dopravu:

2.běh:  17.7. -   3.8. 2018      5490Kč        - z Teplic, Ústí n.l.          + 690

3.běh:    3.8. - 18.8. 2018      4850 Kč        - z Lovosic                   + 640

                                                               - z Žatce                      + 420

Informace o slevách pro věrné táborníky a sourozence najdete v ceníku !  Ceník 2018

 

POZNÁMKA: Cena poukazu zahrnuje ubytování ve vojenských stanech, stravování 5x denně vč. pitného režimu, náklady na zajištění pedagogického a zdravotního dozoru, zdravotní náklady (akutní léky, doprava do lékařského zařízení, zdravotní poplatky), zapůjčení lodí, vest, náklady na zajištění programu (sportovní náčiní, pomůcky , odměny pro děti ), vstupné , úrazové pojištění u Hasičské vzájemné pojišťovny, DPH. Náklady na dopravu ze sjednaného místa, pokud je vyznačeno ve smlouvě.

 

Kde náš tábor leží ?

 

MAPA