POPIS OBJEKTÚ

Přečtěte si, jak vypadají chatky a další objekty, které vám budou u nás k dispozici.

 

Chatky MDU

Chatka MDUJsou to klasické "táborové" chatky. Jsou čtyřlůžkové, jednoduché vybavení tvoří palandy (spací pytle, deky, polštářky), police na ukládání oděvů, stolek a židle. V chatkách je elektrické osvětlení, nejsou zde zásuvky. Před chatou je malá veranda.

V "Rekreantské sekci" jsou v chatkách zásuvky, prošívané deky a polštáře.

Pobyt v chatkách účtujeme za osobu a noc. Neobsazená lůžka se neplatí. V červenci a srpnu je minimální obsazenost 2 osoby.

 

 

Chaty Monti

Chata MontiTyto chaty jsou pětilůžkové. Najdete zde tři válendy a dvě lůžka na palandách (prošívané deky a polštáře). Dále je zde skříň na oděvy, police, stůl a tři židle. V chatě je elektrické osvětlení i zásuvka. Před chatou je krytá veranda.

V prázdninových měsících jsou využívány převážně pro doprovod skupin, které u nás pořádají tábor nebo soustředění. Volnou kapacitu pak nabízíme pro individuální rekreaci. 

Cena je stanovena za chatu a noc, počet ubytovaných nemá na cenu vliv. K dispozici jsou 4 chaty.

Chata Bungalov

BungalovJe to větší chata pro rodinu. Vybavení tvoří dvojlůžko a dvě místa na palandách (prošívané deky a polštáře) Pro uložení věcí slouží obývací stěna a botník. Dále vám poslouží křeslo a konferenční stolek. V chatě je samostatné WC s umývátkem a sprchou. Je tu i kuchyňský kout se stolem, židlemi a se základním nádobím v kuchyňské lince.

Cena je stanovena za chatu a noc, počet ubytovaných nemá na cenu vliv.  K dispozici je jedna chata.

Objednat je možno v červenci a srpnu, pouze týdenní pobyty - od soboty do soboty.

 

Rekreantské kuchyňky

Pro přípravu jídla, pokud nemáte objednané stravování, můžete využít 2 chatky, upravené na kuchyňky. Jsou vybavené lednicí, vařičem, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a elementárním nádobím. Můžete je využít pro uvaření kávy či čaje, přípravu jídel z polotovarů a pod.

K dispozici je celodenně kávomat - horká čokoláda, capuccino, káva.

 

Klubovny, pergola, krb, ohniště

K dispozici vám budou dvě klubovny, 6 x 12 m, s kapacitou kolem 40 osob.

Jedna je vyhrazena pro děti. Využívají ji pro program při nepříznivém počasí, diskotéky, vlastní divadelní vystoupení, ŠvP ji využívají jako učebnu. Skupiny, které jsou u nás ubytované, se při užívání střídají. Dosud probíhaly dohody o střídání bezkonfliktně.

Druhá klubovna je rezervována pro dospělé. Můžete si tu koupit občerstvení - nanuky, sušenky, mlsy, kávu, limonády i alkoholické nápoje. Točíme Zlatopramen 11°. Pro táborové děti je vyhrazen čas po obědě a po večeři, kdy si mohou nakoupit. Rekreanti se zde mohou dívat na televizi, zahrát si kulečník, posedět s kytarou (vlastní) nebo jen tak poklábosit. Za vlahých letních večerů je příjemné posezení i pod přilehlou pergolou ( dalších 40 míst). Vedle pergoly máme krb s udírnou. Můžete si tu ugrilovat buřt, rybu i kus masa, vytrvalci se pouštějí i do uzení.

Klubovna pro dospěléKulečníkPod pergolou

Za táborem máme ohniště, takže pokud je vám blízká romantika táboráku, najdete ji u nás.

Jídelna

V jídelněJe to naše největší místnost. Rozměry jsou 12 x 15 m.

Snažíme se, aby každá skupina měla vyhrazené svoje stoly. Pro rekreanty je stálý stůl samozřejmostí. Dohodneme s jednotlivými skupinami čas jídla tak, aby jim vyhovoval a také aby měli na jídlo klid.

Větší skupiny jídelnu využívají ke svým aktivitám.

 

 Sport

VolejbalV areálu máme dvě hřiště na volejbal. Každé je uprostřed skupiny chatek. Tak táborová skupina nebo třída na školním výletě ke svým chatkám "vyfasuje i svoje hřiště". Je tu i dost místa pro honičky, štafetové závody a míčové hry. Základní sportovní pomůcky (míče, sítě, pálky, pétangue, kroket,...) vám půjčíme zdarma. V jídelně je stůl na ping-pong, který je mimo výdej jídel volně přístupný. Pro menší děti máme pískoviště. Populární je trampolína.

O prázdninách můžou naši klienti zdarma navštěvovat hřiště u školy - cca 20 min. chůze. Zde jsou dvě asfaltová hřiště (volejbal, tenis, nohejbal), velká travnatá plocha s brankami na fotbal, sprinterská dráha a doskočiště.

Ve Mšeně lze (za úplatu) sjednat pronájem sokolovny, tenisových kurtů, fotbalového hřiště, víceúčelového hřiště u školy nebo lezecké stěny.

 

Koupaliště

400 m od našeho areálu je městské koupaliště. Kromě bazénu se skluzavkou je tu i brouzdaliště, houpačky, ruské kuželky. Obyklé bývá v provozu od půli června do konce srpna.

Krásné koupání je i v rybníce Harasov, který je v Kokořínském dole, asi 8 km od nás.

Plánek tábora