SLUŽBY NÁVŠTĚVNÍKÚM  KOKOŘÍNSKA

Pro letošní rok je sezóna ukončena.
Děkujeme všem návštěvníkům za úspěšný průběh
a těšíme se na setkání v příštím roce.

 

  Seznamte se s krásou Kokořínska a využijte naše středisko

 

Ubytování

Nabízíme ve čtyřlůžkových chatkách MDU  Dále jsou k dispozici čtyři chaty Montia jeden bungalov. WC a umývárny se sprchami jsou společné s teplou vodou.

Stravování

Zveme vás na domácí českou kuchyni. Strava je jednotná, v jídelně je samoobslužný provoz. Nabízíme různé typy stravování, záleží na období, ve kterém nás navštívíte a také trochu na velikosti vaší skupiny.

V květnu, červnu a září vaříme pro skupiny min. 15 osob. Nabízíme polopenzi. K ní si můžete objednat obědové balíčky. Pokud je vás alespoň 30 a strávíte u nás min. 4 noci, můžete si dohodnout  i stravu 3x denně nebo 5x denně (nabídku využívají např. ŠvP.) Pro větší akce (např. podnikový teambuilding) jsme schopni sjednat variantu dle vašich představ. Idividuální turisté se mohou stravovat společně se skupinami, které tu právě jsou.

V červenci a srpnu nabízíme všem stravu 3x denně. Táborové skupiny, sportovní soustředění aj. si mohou objednat i stravu 5x denně. Naopak turisté, kteří chtějí strávit většinu času v přírodě, si objednávají jen snídaně a večeře. U této varianty upozorňujeme, že se nejedná o klasickou polopenzi.

Pročtete si příklady jídelníčků a udělejte si představu o tom, co nabízíme.

 V areálu

K oddechu po výletě využijte klubovnu s televizí a občerstvením, ohniště, venkovní krb a posezení pod pergolou. Zahrajte si ping pong, volejbal, petang, kulečník nebo stolní fotbálek. Zaparkujte auto u své chaty.

 Tipy na výlety

Projděte se v malebných údolích ChKO Kokořínsko. Navštivte skalní útvary Prolezovačky, Bludiště, Pokličky. Prohlédněte si hrad Kokořín, hrad Housku, rozhlednu na Vrátenské hoře nebo novou rozhlednu v Kadlíně. Cyklisty čekají dobře značené cyklotrasy. Automobilisté mohou navštívit i vzdálenější místa. Do 30km leží Mělník, obří sochy v přírodě Čertovy hlavy u Želíz, Máchovo jezero,  Mladá Boleslav.

Městské koupaliště je 500m od areálu. Krásné přírodní koupání je i na rybníku Harasov, vzdáleném 10 km.