Kniha návštěv

Stejská se mi ='o(

Datum: 07.02.2010 | Vložil: Jíťa Zelínová

7 nejlepších srpnů =oD Takovejch vzpomínek...

PF 2010

Datum: 04.01.2010 | Vložil: Dana Matoušková

Děkujeme všem za milá a povzbudivá slova. Děkujeme i za kritická slova, pomáhají nám zlepšovat naše služby.
Přejeme vám do roku 2010 pěkné počasí na vaše výlety a krásné zážitky z cest.

Krásné vzpomínky

Datum: 16.11.2009 | Vložil: Michal V.

Bylo to cca v roce 1998 Moje první dovolená,nádherná dovolená prožitá se svou první přítelkyní.Ta krásná příroda okolo,klid a pohodička.Je radost vzpomínat na toto místo.Snad se mi ještě poštěstí a bludný kořen mě k vám zase zavede :-)
Mějte se krásně M.V.

Nostalgie

Datum: 26.08.2009 | Vložil: Petr

Úplnou náhodou jsem zavítal na tuto stránku, v roce 1984 jsem na tomto místě byl na pionýrském táboře, a dnes nostalgicky a se slzou v oku zjišťuji, že tábor tam pořád stojí, hlavní budovy jsou také na svých místech, stejně tak rybník a koupaliště za táborem. V okolí byla nádherná příroda, doufám, že to stále vydrželo.

LT.-Letní tábor 2009 3.běh

Datum: 18.08.2009 | Vložil: Ája

zdravim všechny co byly na 3.běhu... to je např.František,Maruška,Kačka,Áďa,Honza,Anička,Elí,Kevin,Eliška,Lea,Viki,Lukáš,Radek,Luky.. atd.. :)) tábor byl opět skvělej asi všichni víme ,že v této sestavě se asi příští rok nesetkáme... x(

Re: LT.-Letní tábor 2009 3.běh

Datum: 28.02.2010 | Vložil: Adéla V.

Ahoj Ájo, nikdy se nesejdeme úplně všichni, ale velká část lidí přijede i další rok... ale i ti noví stojí vždy za to :).

Wellness pobyt pro seniory

Datum: 12.08.2009 | Vložil: Dana a Mirek

Doporučuji toto zařízení i pro seniory!Stali jsme se rekreanty v této oáze na 3 dny.Vzpomínky na toto místo si již neponeseme svým životem tak dlouho,jako nynější mladí,ale zato jsme měli možnost se do tohoto mládí vrátit a zavzpomínat,za přispění veškerého personálu! V této nejisté době p.Ing.arch.Dana Matoušková,spolu se skromnou a skvělou pí kuchařkou,Honzíkem,praktikanty a dalším personálem,dokázala vytvořit bájnou atmosféru,která potěšila nejen ducha,ale i žaludek.VPŘED!
Všem děkujeme a srdečně zdravíme .
Mladým zajisté tento tábor doporučuji,ale zároveň navrhuji, aby sami požádali a pomáhali tento tábor stále zvelebovat!!!!! Může se potom udržet i pro jejich děti!!!

Re: Wellness pobyt pro seniory

Datum: 13.08.2009 | Vložil: Dana M.

Děkuji za milá a povzbudivá slova. Na shledanou příští rok.

tábor

Datum: 07.08.2009 | Vložil: lukáš

tábor stojí stejně jako minulej rok a ještě k tomu je to na mín dní:D:D

poděkovaní

Datum: 06.08.2009 | Vložil: monika

zdravím Mšeno a vodácký tábor v Čepicích.chtěla bych poděkovat Daně a Františkovi že jsem snima mohla jezdit na vodácký tábor v Čepicích moc se mi tam líbilo zařila jsem spoustu regrace a srandy řeka Otava byla dobrá i vedoucí na tomto táboře byly hodný byla snima sranda i lodě byly skvěly i jezy co se dali sject.a ráda se na tento tábor se ráda vracím protože se mi tam libí tak doufám že příštý rok budu moc zase přiject a všechno to zase vidět.i s Martinem byla sranda i když provokoval tak jsním byla sranda i Mája dobře vařila.s Luckou byla taky sranda a František byl taky supér.prostě všichni byly dobrý a tenhle tábor je ze všech táboru nejlepší na jakým sem kdy byla no nic už nevím co o tomhle táboru mám psát prostě tenhle tábor doporučuju a potom tábor i ve Mšeně no nic já se pro letošní rok se s váma loučím a zase příštý rok na Otavě srdeční pozdrav od Vodáka Monči Veselé a z Města děčína

Poděkování

Datum: 04.08.2009 | Vložil: Fremrovi

Děkujeme za krásnou dovolenou, kterou jsme prožili u Vás v kempu.

Re: Poděkování

Datum: 05.08.2009 | Vložil: Dana Matoušková

Těší mě, že se vám u nás líbilo, a budu ráda, když se příští rok zase setkám s tak milými lidmi, jako jste vy. Přeju vám pěkný zbytek prázdnin.

Fest

Datum: 11.07.2009 | Vložil: Jiří

Prosím o odpověd na Maiklll09@seznam.cz

Fest

Datum: 11.07.2009 | Vložil: Jiří

Dobrý den , chci se zeptat jestli je možnost pronajmout váš pozemek ohledně pořádání jednodeního festu. Jednalo by se o vystoupení 3 metalovích kapel , doba trvání od podvečera do pozdních ranich hodin ! Jestli je možnost jaka je cena za pronájem a jaké jsou podmínky , předem děkuji .

tabor mseno...otazky:-*

Datum: 26.06.2009 | Vložil: h*t*b

dobry den vam vsem chtely bysme se zeptat kdo vsechno jede ne tabor mseno,jake bude tema,jidelnicek jaky bude,jestli tam bude karneval,jake hry,po kolika budou chatky,kolik tam jede deti,kolik tam bude diskotek,kolikrat pudem do mesta,kam pudem na celodenak,jak dlouho bude odpoledni klid,v kolik bude vecerka a budicek,jestli bude olimpiada..jinak tenhle tabor doporucuji...ale ty otazky ktere jsem psala tak si buhuzel uz nepamatuji odpovedi:-) :-( odpovezte prosim nekdo predem dekuji

Záznamy: 61 - 75 ze 101
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek