Kniha návštěv

Re: špína

Datum: 03.07.2011 | Vložil: Mirek

hele twl co blbneš víš jak je to tam pěkný twl a to jídlo jak je chutní lepší jak od maminky tak si tam zajet a uvidíš jaký to tam je

Dotazy...na tábor Mšeno

Datum: 11.07.2010 | Vložil: Kateřina

Dobry den, chtela bych se zeptat jake bude tema,jidelnicek jaky bude,jestli tam bude karneval,jake hry,kolik tam jede deti,kolik tam bude diskotek,kolikrat pudem do mesta,kam pudem na celodenak,jak dlouho bude odpoledni klid,v kolik bude vecerka a budicek,jestli bude olimpiada. Předdem děkuji

Re: Dotazy...na tábor Mšeno

Datum: 12.07.2010 | Vložil: Dana Matoušková

Ahoj Kateřino, část odpovědí najdeš v Re: Danovi, příklady jídelníčků jsou v rubrice "Co vás zajímá -> Jídelníčky. Diskotéky budou 3, do města půjdete podle vašeho zájmu. Budíček je v 8.hod a večerka v 21.30, ale když bude táborák, disko, noční hra ap. bude prodloužená, polední klid je hodinu. Samostatný karneval neděláme, ale na poslední večer nacvičíte vystoupení a masky si uděláte podle scének. Snad jsem zodpověděla vše.

...

Datum: 18.05.2010 | Vložil: Dan

dobry den chtel bych se zeptat jake bude tema,jake hry,kolik tam jede deti,kam pudem na celodenak,jestli bude olympiada?..jinak tenhle tabor doporucuji je skvely a hodne zabavy.

Re: ...

Datum: 18.05.2010 | Vložil: Dana Matoušková

Adoptovali jsme urzona kanadského, bude to maskot letošního tábora, a tak se letos logicky vydáme na návštěvu zoologické zahrady - no a hry budou zvířecí.. Ti nejlepší vyhrají triko s urzonem. Olympiáda samozřejmě bude, o cíli celodeňáku rozhodne táborová rada. Kolik dětí pojede fakt nevím, pořád se hlásí další.

Re: Re: ...

Datum: 01.06.2010 | Vložil: Dan

A bude tam i karneval? Abych veděl jestli si mam vzít sebou nějaký převlek.

Mšeno

Datum: 27.04.2010 | Vložil: Hanka

Zdravim chtělo by to, náký nový fotky nebo udělat foto alba z různých běhů,tydle fotky, co tu jsou, jsou poněkud zastaralé,jinak se mi to líbí,ale ta cena?ta se mi nelíbí,poněkud předražené,myslim cena za naše děti na 14.dní,mělo by se stim něco udělat jinak myslim že,např.moje děti tam jezdit nebudou za tudle cenu což je škoda,ale jinak se jim tam prej líbilo, tak zatim nashle

Re: Mšeno

Datum: 18.05.2010 | Vložil: Dana Matoušková

Paní Hanko,
děkuji za připomínky k fotogalerii - máte pravdu - napravíme.
Ohledně cen je odpověď trochu komplikovanější. Zajisté najdete levnější tábory - ale buď jsou kratší (10-13dní) nebo dotované. Pokud přepočtete ceny srovnatelných táborů (chatky, tradiční program) na den, zjistíte, že se pohybují v rozmezí 290 - 390 Kč/den. Náš tábor je tedy s cenou 297Kč na spodní hranici. Pokud najdete tábor levnější, bývá tam nějaký zádrhel - např. si musí děti hradit vstup na koupaliště či na výletě z kapesného, rodiče musí doplácet regulační poplatky u lékaře, nebo se tábor objeví ve zpravodajství v TV, kde děti loudí o druhý rohlík k snídani.
My se snažíme připravit pro děti po všech stránkách pohodový pobyt ( a podle reakce vašich dětí se zdá, že se nám to daří), ale levněji to prostě neumíme.

Tábor!

Datum: 11.04.2010 | Vložil: Tábor?

Fuck off Mšeno...stojí to tam za velký kulový...kočičince na hřišti, kočky jsou milejší než děti a cukr,káva,limonáda, čaj, rum bum a předražený jídlo, který by sežral tak hladovej táborník...

Re: Tábor!

Datum: 12.04.2010 | Vložil: lenka

priste se aspon podepis, je to slusnost slabochu.-)

Re: Re: Tábor!

Datum: 13.04.2010 | Vložil: KUBA

tak jeste rekni, ze tohle neni pravda nebo se na tom neco zmenilo?

Re: Re: Re: Tábor!

Datum: 13.04.2010 | Vložil: lenka

kdybch s tebou souhlasila tak bych tam nejezdila, a jak vidis jsi zatim jediny ktery ma takovy nazor na mseno...

Re: Tábor!

Datum: 21.04.2010 | Vložil: Lukáš a Halča

RS Sever je obklopeno přírodou! Zřejně ti slovo "příroda" nic neřiká a pak nechápu proč jsi do Mšena jezdil? Kdyby to bylo špatný jak říkáš, nebyl bych ve Mšeně 16rokem (a nejsem jediný)! Myslim, že jsi tábor nepochopil správně. A než příště začneš psát hlouposti, přemýšlej nad tím jaká slova zvolíš.

Re: Re: Tábor!

Datum: 08.07.2010 | Vložil: Kuba

Je obklopeno přirodou a hlavně ta příroda je všude, tím myslím i místa, kde by je člověk neočekával. S tímhle argumentem máš určitě pravdu, ale musím se ohradit proti výroku, že mi příroda nic neříká.Nebudu psát uvozovky u slova příroda, protože nevím s jakým významem tam byly napsány.Já znám přírodu jenom bez uvozovek, protože jsem teď strávil dva měsíce ve srubu, který byl vzdálený od nejbižší vesnice mající více než 20 stálých obyvatel cca 4 km. Dělal jsem totiž instruktora outdoorových aktivit v jiném středisku pro školy v přírodě.Program tábora je dělanej na neustále se opakujících se akcí. Dítě tam chce jen kvůli tomu, že uvidí známý tváře, který jinde neuvidí. Mšenu chybí dohled kvalifikované osoby, která rozumí, ale opravdu rozumí, organizaci volnočasových aktivit. Nejezdím do Mšena z tohoto důvodu, chybí tomu ta kvalifikace. Neznamená, že když někdo vede tábor třeba 30 let, že je k tomu kvalifikovaný. Tím, nechci říct, že já k tomu mám nějakou kvalifikaci, ale vím, jak to vypadá jinde.

Re: Re: Re: Tábor!

Datum: 13.07.2010 | Vložil: Halča

Za prvé - zajímalo by mě, na kterých místech na táboře neočekáváš přírodu?? Za druhé - trochu si protiřečíš - sám děláš instruktora a nemáš na to kvalifikaci? Za třetí - částečně máš pravdu tom, že se některé akce (diskotéky, miss, soutěže) opakují, ale to jen z jediného důvodu, a to z toho, že to děti baví. Konečně za čtvrté - silně s tebou nesouhlasím, že na děti nedohlíží kvalifikované osoby. Já jsem na tento tábor jako vedoucí jezdila a kvalifikaci k tomu rozhodně mám a to v oboru pedagogiky a volnočasových aktivit. Na ostatní běhy jezdí také vedoucí, kteří mají vzdělání v tomto nebo příbuzném oboru. Pokud se ti něco nelíbí, jezdi si do srubu a nepomlouvej tábor, který je oblíbený.

Záznamy: 46 - 60 ze 104
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek