Klasický tábor ve Mšeně    

Pošlete vaše dítě na náš malý tábor.

Výhody?

Vládne zde rodinná atmosféra, kde se znají všichni navzájem. Zejména začínající táborníci ocení, že se neztratí v davu velkokapacitního tábora. Snadno přizpůsobíme program i jídelníček potřebám vašeho dítěte. Sourozenci nebo kamarádi mohou být spolu v chatce, i když je mezi nimi větší věkový rozdíl. Vzhledem k menšímu počtu účastníků si včas všimneme, zda vaše dítě něco trápí ( stesk, nedorozumění mezi kamarády, zdravotní problémy,…) a situaci vyřešíme.

Své dítě můžete sledovat na FB "Letní dětský tábor Mšeno", kam dáváme fotky z táborového života.

Nevýhody?

Nemůžeme pozvat dýdžeje z Prahy ani vítěze Superstar, aby nám zpestřili program.

Ale !!!  Sami si uděláme program, při kterém se budou děti bavit od rána do večera: bojovky, koupání, poznávání přírody, disko, tvoření, zpívání, legrácky, výlety, táborák,… a když budou chtít, i tu Superstar si tady uspořádáme.

Pojeďte s námi na tábor ve Mšeně. Přidejte se k těm, kteří náš tábor už vyzkoušeli a zase se k nám vracejí.

 

Dětský tábor Mšeno

NOVINKA ! Vánoční akce !

10.12.2018 20:55
Při objednávce do 31.12. 2018 si můžete vybrat jednu ze dvou vánočních výhod. - buď slevu 300.- Kč pří úhradě zálohy ve výši 50% do 14 dnů od uzavření smlouvy - nebo zálohu pouze 10% do 14 dnů od uzavření smlouvy V obou případech máte nárok i na ostatní slevy - viz ceník. Navíc obdržíte obrázkový...

Sledujte nás na Facebooku

01.08.2017 17:01
Na na FB "Letní dětský tábor Mšeno" dáváme průběžně fotky z právě probíhajícího tábora, takže můžete sledovat, jak se vaše dítě baví.

Šamani z pralesa

20.07.2017 09:22
Letošní táborová hra děti baví. Divošské kmeny se svými šamany bojují mezi sebou o přežití v nepřátelském pralese. Komu se podaří získat výhodu a ovládnout území ? Budou to ti, kteří dokážou jako první rozdělat oheň ? A nebo ti, kteří ví, které rostliny jim zajistí potravu ? Nebo bude stačit...

Náš tábor v televizi !

19.07.2017 21:35
Středočeská regionální televize PrahaTV si vybrala náš tábor do vydání Středočeského magazínu, věnovaného táborům. Zaujala je naše táborová hra "Šamani z pralesa". Magazín se vysílá od 7.7. do 21.7. Najdete ho i v Archivu pořadů  (...

O táboře

Tábory pořádáme od roku 1979. Zkušeností využíváme k přípravě kvalitního táborového pobytu. Tábor ve Mšeně je určen pro děti základních škol ( 7-15 let).

Ubytování, strava

Pro děti jsme připravili ubytování v čtyřlůžkových chatkách. Toalety a sprchy jsou společné s teplou vodou. Jsou po celkové rekonstrukci. Stravovat se budou 5x denně. Pitný režim je samozřejmostí.

Program

Vaše děti se u nás nebudou nudit. Připravili jsme pro ně celotáborovou hru, ve které se střídají společenské i poznávací hry, sport, relaxace a koupání. Naučíme je poznávat stromy, zvířata. Osvojí si šifrování, stopování, uzlování. Naučí se nové písničky, vyzkoušejí si zajímavé výtvarné techniky. Nebudou chybět ani tradiční akce – táborák, noční hra, diskotéka.

  

Zajištění

Děti budou mít v péči zkušení vedoucí, praktikanti a zdravotník. Na tábor pravidelně dohlíží hygienik. Děti jsou úrazově pojištěny.

Můžete využít dopravu z Teplic, Ústí nad Labem a Lovosic.

Termíny a ceny

 Klasický chatový tábor ve Mšeně - 14 denní běhy -   cena  5.555,- Kč

1.běh:  29.6. - 13.7.2019                   Příplatek na dopravu :

2.běh:  13.7. - 27.7.2019                    - z Ústí n.L., Teplic  + 350

3.běh:  27.7. - 10.8.2019                    - z Lovosic              + 300

4.běh:  10.8. - 24.8.2019                    .

Ceník 2019 vám poskytne informace o všech slevách !!!

 

 POZNÁMKA: Cena poukazu zahrnuje ubytování ve čtyřlůžkových chatkách vč. lůžkovin a ložního prádla, stravování 5x denně vč. pitného režimu, náklady na zajištění pedagogického a zdravotního dozoru, zdravotní náklady (akutní léky, doprava do lékařského zařízení, zdravotní poplatky), náklady na zajištění programu (sportovní náčiní, pomůcky , odměny pro děti ), vstupné na koupaliště a pod., úrazové pojištění u Hasičské vzájemné pojišťovny, DPH. Náklady na dopravu ze sjednaného místa, pokud je vyznačeno ve smlouvě. 

.