Vodácký tábor na Otavě    

Tábor ušitý na míru těm, co už je nebaví klasické tábory, chtějí si vyzkoušet něco nového a zažít trochu adrenalinu. Pro účastníky do 18 let - minimum 10 let.

       ! LETOS 38. ROČNÍK!      

 Začínali jsme s kanoemi, teď máme i rodeo-kajaky a rafty. 

Máme ještě volná místa

3. běh :  4.8. -  19.8. 2017

LAST MINUTE sleva - 10%

Sledujte život na táboře

ON LINE

  
Kliknutím na obrázek spustíte prohlížení.

( Webkamera je aktivní pouze v průběhu tábora.)

Vodácký tábor Otava

 O táboře

Pro mládež od 10 do 18 let jsme připravili letní tábor s vodáckým výcvikem. Účastníci musí být plavci. Stálou stanovou základnu máme v Čepicích u Rabí na řece Otavě nedaleko Sušice. Vodácký tábor pořádáme od roku 1979 a zkušenosti využíváme k přípravě další sezóny.

 

 Program

 Hlavní náplní je základní vodácký výcvik na kanoích a raftech. Poskytneme přilby a plovací vesty. Jezdit se naučí i úplní nováčci. Pro ty, kteří nebudou právě na vodě, jsme připravili další program – sport, hry a závody, výlety na hrad Rabí a do Sušice, do aquaparku v Horažďovicích, ...  Účastníci se aktivně podílejí na chodu tábora, připravují dřevo na oheň, spolupracují při vaření, ...

Ubytování, strava

Ubytujeme vás ve velkých vojenských stanech, ve kterých jsou postele s polštářem a dekou. Mytí v teplé vodě je zajištěno. K dispozici jsou splachovací WC. V táboře máme jídelní stan, ve kterém jsou kamínka, takže je zde při nepříznivém počasí možné hrát hry i sušit oděvy. Vaříme ve vojenské polní kuchyni V3S – POKA. Jídlo je 5x denně, pitný režim. Na 2.běh mohou jet i ti, co potřebují bezlepkovou dietu.

Zajištění

Starat se o vás budou zkušení vedoucí a zdravotník. Na vodácký tábor pravidelně dohlíží hygienik. Budete úrazově připojištěni.

Můžete využít dopravu z Ústí nad Labem, Teplic a Prahy.

 

Místo srazu v Praze si můžete prohlédnout na následujících obrázcích:

Odjezd z Prahy-celkový pohled.jpg

Odjezd z Prahy-místo srazu.JPG

Termíny a ceny

1.běh:    1.7. - 18.7. 2017      5035 Kč         Příplatek na dopravu:

2.běh:  18.7. -   4.8. 2017      5035 Kč        - z Teplic                       + 690

3.běh:    4.8. - 19.8. 2017      4500 Kč        - z Lovosic                    + 640

                                                               - z Žatce                       + 420

LAST MINUTE sleva - 10 %

Last minute slevu nelze sčítat s ostatními slevami.

Bude uplatněna vyšší z nich,

Další slevy najdete v ceníku !  Ceník 2017

 

POZNÁMKA: Cena poukazu zahrnuje ubytování ve vojenských stanech, stravování 5x denně vč. pitného režimu, náklady na zajištění pedagogického a zdravotního dozoru, zdravotní náklady (akutní léky, doprava do lékařského zařízení, zdravotní poplatky), zapůjčení lodí, vest, náklady na zajištění programu (sportovní náčiní, pomůcky , odměny pro děti ), vstupné , úrazové pojištění u Hasičské vzájemné pojišťovny, DPH. Náklady na dopravu ze sjednaného místa, pokud je vyznačeno ve smlouvě.

 

Kde náš tábor leží ?

 

MAPA