Klasický tábor ve Mšeně    

Pošlete vaše dítě na náš malý tábor.

Výhody?

Vládne zde rodinná atmosféra, kde se znají všichni navzájem. Zejména začínající táborníci ocení, že se neztratí v davu velkokapacitního tábora. Snadno přizpůsobíme program i jídelníček potřebám vašeho dítěte. Sourozenci nebo kamarádi mohou být spolu v chatce, i když je mezi nimi větší věkový rozdíl. Vzhledem k menšímu počtu účastníků si včas všimneme, zda vaše dítě něco trápí ( stesk, nedorozumění mezi kamarády, zdravotní problémy,…) a situaci vyřešíme.

Nevýhody?

Nemůžeme pozvat dýdžeje z Prahy ani vítěze Superstar, aby nám zpestřili program.

Ale !!!  Sami si uděláme program, při kterém se budou děti bavit od rána do večera: bojovky, koupání, poznávání přírody, disko, tvoření, zpívání, legrácky, výlety, táborák,… a když budou chtít, i tu Superstar si tady uspořádáme.

Pojeďte s námi na tábor ve Mšeně. Přidejte se k těm, kteří náš tábor už vyzkoušeli a zase se k nám vracejí.

 

O táboře

Tábory pořádáme od roku 1979. Zkušeností využíváme k přípravě kvalitního táborového pobytu. Tábor ve Mšeně je určen pro děti základních škol ( 7-15 let).

Ubytování, strava

Pro děti jsme připravili ubytování v čtyřlůžkových chatkách. Toalety a sprchy jsou společné s teplou vodou. Jsou po celkové rekonstrukci. Stravovat se budou 5x denně. Pitný režim je samozřejmostí.

Program

Vaše děti se u nás nebudou nudit. Připravili jsme pro ně celotáborovou hru, ve které se střídají společenské i poznávací hry, sport, relaxace a koupání. Naučíme je poznávat stromy, zvířata. Osvojí si šifrování, stopování, uzlování. Naučí se nové písničky, vyzkoušejí si zajímavé výtvarné techniky. Nebudou chybět ani tradiční akce – táborák, noční hra, diskotéka.

  

Zajištění

Děti budou mít v péči zkušení vedoucí, praktikanti a zdravotník. Na tábor pravidelně dohlíží hygienik. Děti jsou úrazově pojištěny.

Můžete využít dopravu z Teplic, Ústí nad Labem a Lovosic.

Termíny a ceny

 Klasický chatový tábor ve Mšeně - 14 denní běhy -   cena  4750,- Kč

1.běh:    2.7. - 16.7.2016                   Příplatek na dopravu :

2.běh:  16.7. - 30.7.2016                     - z Ústí n.L., Teplic  + 350

3.běh:  30.7. - 13.8.2016                    - z Lovosic              + 300

4.běh:  13.8. - 27.8.2016

AKCE - na 4. běh doprava zdarma.

Ceník 2016 vám poskytne informace o všech slevách !!!

Objednávka tábora

 POZNÁMKA: Cena poukazu zahrnuje ubytování ve čtyřlůžkových chatkách vč. lůžkovin a ložního prádla, stravování 5x denně vč. pitného režimu, náklady na zajištění pedagogického a zdravotního dozoru, zdravotní náklady (akutní léky, doprava do lékařského zařízení, zdravotní poplatky), náklady na zajištění programu (sportovní náčiní, pomůcky , odměny pro děti ), vstupné na koupaliště a pod., úrazové pojištění u Hasičské vzájemné pojišťovny, DPH. Náklady na dopravu ze sjednaného místa, pokud je vyznačeno ve smlouvě. 

.